Üyelik Hakkında

Sanal mağazamıza üye olmak için ana sayfamızın, sağ üst köşesindeki “Üye Ol/Giriş Yap” butonuna tıklayarak, ilgili bölümleri doldurmanız yeterlidir. Üye bilgilerinizi doğru ve tam doldurmanız, iletişim ve ulaşım açısından çok önemlidir. Ürün ve hizmetlerin hızlı ve sağlıklı bir şekilde ulaşması için lütfen dikkatlice ve tam olarak doldurunuz.

Üye olmak oldukça kolay ve hızlı bir işlemdir.

Üye olmanız hiç bir yükümlülük altına girdiğinizi ifade etmez.

Ancak alışveriş yapmadan önce Satış sözleşmesini dikkatle okuyunuz.

Aşağıdaki Durumlarda Üyelik Tarafımızdan İptal Edilir

1 – Üye Ahlak dışı, mesajlar gönderiyor ya da yorum yazıyorsa

2 – Sahtekarlık girişiminde bulunduysa

3 – Sisteme veya KidzMotto Markasına / ismine zarar vermeye yönelik girişimde bulunduysa.

 

Üye Güvenliği

Üyenin güvenliği için mağazamızda her türlü önlem alınmıştır. Bu alınan önlemlerin yanı sıra, sizler de, üye bilgilerinizin güvenliğinden sorumlusunuz. Mağazamıza giriş için kullandığınız bilgilerinizi hiç kimse ile paylaşmayın, güvenli olduğundan emin olmadığınız bilgisayarlardan sisteme giriş yapmayın.

 

Farklı Adres

Her üye İçin Sipariş Sonlandırırken kendi kayıtlı adresi haricinde farklı adres girebileceği bir adres bölümü bulunmaktadır.

Adres bölümünü arkadaşlarınıza hediye gönderirken kullanabileceğiniz gibi, farklı adreslerde olduğunuz dönemlerde kullanabilmeniz için düşünülmüştür.

Örneğin: Çalıştığınız şirketin farklı şubelerinde bulunacağınız dönemlerde veya yazlıkta kaldığınız dönemlerde. Veya faturanızın size siparişinizin bir arkadaşınıza ulaşmasını istiyorsanız

 

Ürün Yorumları

Her üye ürünlere yorum yazabilir. Bilgilerinizi ve tecrübelerinizi diğer kullanıcılarla paylaştıkça, alışveriş daha keyifli ve bilinçli olacaktır. Müşteri yorumları tarafsız ve tecrübeye dayalı olacağı için daha bilinçli alışveriş ortamı doğacaktır.

Ürün yorumu yazarken dikkat etmeniz gerekenler: Genel ahlak kuralları çerçevesinde, diğer kullanıcılara ve ürünün üreticisine saygılı yorumlar yazmaya özen gösterin. Yorumlar incelenerek uygun görülmeyen yorumlar sistemden silinmektedir.