Ürün İade Koşulları:

  • 7gün içerisinde değiştirme hakkı:kidzmotto.com‘dan satılan tüm ürünlerin ürün değişimleri sanal mağazamızdan yapılmaktadır.
  • 7 gün içersinde iade hakkı:İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde ürünle birlikte geri gönderebilirsiniz. İade işlemleri e-ticaret biriminden yapılmaktadır.
  • İade koşulları:Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş, paketleri açılmamış olmaları halinde iade edebilirsiniz. Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait herhangi bir aksesuarın (ambalaj üstü poşeti, ambalaj, kutu, etiket, kurdele vs.) ürün ile beraber iade edilmesi gerekmektedir.
  • Ücretsiz iade hakkı:TÜKETİCİ’nin Cayma hakkını kullanması halinde satın almış olduğu ürünü SATICI’nın anlaşmalı olduğu “Yurtiçi Kargo” firması ile SATICI’ya iade etmesi gerekmektedir.   İade ürünün, anlaşmalı kargo firması ile gönderilmesi halinde cayma hakkının kullanımından kaynaklanan masraflar SATICI’ya ait olacaktır. Cayma hakkının kullanımında SATICI’nın anlaşmalı olduğu kargo firması dışında bir kişi veya firma aracılığıyla ürün iade gönderimi olması halinde, iade gönderi kargo masrafları TÜKETİCİ, tarafından karşılanacaktır.
  • İade bilgilendirmesi: İade işlemleriniz tamamlandığında mail yolu ile bilgilendirme yapılır.

 

İade Adresi:

KidzMotto – Tekser E-Ticaret Birimi

Kayışdağı, İnönü Mahallesi,

Kartal Caddesi No.55/A

Ataşehir – 34755 – İstanbul.

 

  • Destek için: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir ve 0216 576 0344 numaralı telefonlarımızdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.
  • Hatalı Ürün İade Koşulları Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir.  Bu bilgileri takiben Yurt İçi Kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir.  Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa ve/veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz.  Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.